Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
6. Seçim Güvenliği Bölge Toplantısı İzmir Ev Sahipliğinde Gerçekleştirildi
28.01.2019  
          

          İzmir Valiliği ev sahipliğinde, İçişleri Bakanımız Sn. Süleyman SOYLU Başkanlığında Seçim Bölge Güvenlik Toplantısının altıncısı 26.01.2019 Günü Kaya Termal Otelde yapıldı.
 

Toplantıya İçişleri Bakanımız Sn. Süleyman SOYLU’nun yanı sıra, İçişleri Bakan Yardımcısı Sn. Muhterem İNCE, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Sn. Arif ÇETİN, Emniyet Genel Müdürümüz Sn. Celal UZUNKAYA, Sahil Güvenlik Komutanı Tuğamiral Sn. Ahmet KENDİR, İller İdaresi Genel Müdürü Sn. Ali ÇELİK, İzmir Valimiz Sn. Erol AYYILDIZ, İl Emniyet Müdürümüz Sn. Hüseyin AŞKIN olmak üzere,  Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Burdur, Denizli, Isparta, Kütahya, Manisa, Muğla ve Uşak illerimizin Valileri, Jandarma Komutanları, Emniyet Müdürleri ve Sahil Güvenlik Komutanları bölgedeki seçimlerin güvenliği konusunu masaya yatırdı.
Toplantıda İzmir Valimiz Sn. Erol AYYILDIZ’ın açılış konuşmasının ardından konuşan İçişleri Bakanımız Sn. Süleyman SOYLU ‘’Seçim güvenliği konusunda hiçbir tezvirata ve manipülasyona alan bırakılmayacağını, hiç kimsenin seçimlere şaibe veya gölge düşürmesine, kimsenin keyfine göre seçimin ikliminin bozulmasına, Türk siyasetine ve Türk demokrasisine iftira atılmasına müsaade etmeyeceklerini, Seçim Bölge Güvenlik toplantıları ile genel olarak bir teyakkuz halinde olduklarını ve alınan tedbirleri müşahede ettiklerini’’ belirtti.

Toplantıda Sn. Bakanımız, güvenlik güçlerine görevlerini hatırlattı ve verilen talimatları uygulamaları noktasında uyarılarda bulundu.​

 
 
  • Polis Radyosu
  • KGYS
  • Kurumsal E-Posta
  • Polsan
  • Polis Eşleri Kaynaşma-Yardımlaşma Derneği
  • İçişleri Bakanlığı